25. 6 Workshop - Dýchám, tedy jsem

IoC-20202506-workshop

Uklidnění a koncentrace nebo energie a kreativita. To jsou benefity práce s dechem, kterých můžeme dosáhnout všichni během pár minut. Přijď si na praktický workshop do Paralelní Polis vyzkoušet, jaký vliv bude mít vědomé dýchání na Tebe. Úplně jednoduše. Prostým dýcháním s pozorností.

More details

300,00 Kč

More info

obrať_se_dovnitř

vejdi_ven

hni_se

Dobře se o sebe starej. Vedení začíná uvnitř. Nemůžeš být zdrojem energie, jestliže žádnou nemáš. Jestliže se Ti nedostává dechu, nemůžeš pro ostatní udělat nic. Udělej si čas na péči sám/a o sebe. Když se o sebe budeš dobře starat, budeš moci sobě i druhým dávat více. Dveře k úspěchu, se totiž otevírají směrem ven. Poprvé se nadechneme, když se narodíme. Naposledy vydechneme, když zemřeme. Dýchání nás provází celým životem. Budhisté tvrdí, že počet nádechů za život je nám dán a je na nás, jak s nimi naložíme. A také tvrdí, že délka života se neměří léty, ale počtem nádechů.

Workshop bude probíhat v přítmí s evokativní hudbou a většinu času vleže, bez bot na karimatkách. Volnější oblečení výhodou. Před workshopem je doporučeno minimálně hodinu a půl nejíst. Nedoporučuje se těhotným ženám, osobám s vysokým tlakem a se srdečními problémy.

Sérií sedmi dýchacích workshopů “Dýchám, tedy jsem” v roce 2020 nás bude provázet Martin Podařil (www.uciteldechu.cz). Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy (2012) se zkušenostmi s Holotropním dýcháním, Maitri dýcháním, Vědomým dýcháním, Phoenix breathwork, Santa Maria breathwork, Activating breathwork, Wim Hof Method, Pranayamou a dalšími dechovými technikami a metodami.