12. 9. STREAM IT - Self-hosted meetup

IoC-20190912-streamit

Velké společnosti (jako například Google) nám poskytují různé cloudové služby (soubory, kalendář, kontakty, dokumenty, formuláře…) výměnou za to, že nás špehují. Je možné využívat podobné služby bez toho, aby nás někdo špehoval? Jak se toho dá dosáhnout?

Paralelná Polis v Bratislavě připravila na toto téma zajímavý meetup, který virtuálně přineseme do Prahy. Provázet nás bude Martin Habovštiak. Z Prahy tak budete mít možnost položit dotaz a zapojit se tak do debaty, případně rozvést debatu vlastní.

More details

150,00 Kč

More info

Na úvod si vysvětlíme myšlienku self-hosted a ukážeme nějaká řešení, potom bude následovať diskuse. Podiskutujeme na tato témata: jaký software a hardware můžeme využít, zkušenosti, výhody/nevýhody…

Event je zaměřený na lidí, kteří by se chtěli ochránit od špehování a přitom neztratit tyto služby ale i pro lidi, kteří to tak už dělají a mají zájem se podělit o své zkušenosti. Také představíme projekt, který by měl self-hosted cloud zpřístupnit širší skupině lidí.Pokud vás projekt zaujme, budete mít příležitost se k projektu pridať.