25. 9. Crypto Snídaně - Komu patřil můj Bitcoin?

IoC-20190925-cs

Paralelní Polis ve spolupráci s Crypviz a Investree pro Vás připravili pravidelnou akci určenou pro komunitu lidí, kteří se zajímají o kryptoměny a mají chuť se navzájem potkávat a sdílet svoje zkušenosti a diskutovat o aktuálním dění ve světě kryptoměn.  Pokaždé bude mít své téma a také pozveme čestného hosta.

Tentokrát na téma; je možné, vystopovat něčí transakce? A jak se bezpečně chovat s bitcoiny, abyste po sobě zanechávali nejméně stop?

FB Událost:  ODKAZ

More details

200,00 Kč

More info

Takže nejdříve si dáme něco dobrého a pak bude následovat přednáška. Naše pozvání tentokrát přijal Aleš Janda, programátor a analytik, který pomáhal v minulosti vystopovat ukradené bitcoiny například z české burzy Bitcash.cz, od roku 2015 pracuje pro dánskou firmu Chainalysis, jež stopuje transakce kryptoměn a tuto službu například využívá i mezinárodní policejní organizaci Interpol a téměř všechny policejní složky v západním světě.

Takže pokud Tě baví kryptoměny, tak se stav! Začínáme v 9 hod. Můžete se tak těšit na pořádné jídlo: vajíčka, párky, šunku, sýr, máslo, pečivo, quiche koláče a výborné kafe a to vše pro Vás s láskou připraví Bitcoin Coffee.