29. 5. VEJDI VEN: Marek Havlíček, Petr Holeček: Tatrou kolem světa

IoC-20190529-vejdiven

VEJDI VEN je série přednášek a diskuzí s cílem připravit a podpořit nový projekt Paralelní Polis s pracovním názvem CRYPTO TRUCK. Našimi dalšími hosty budou duchovní otci projektu Tatra kolem světa 2 Petr Holeček a Marek Havlíček. Ti chtějí v únoru 2020 navázat na legendární českou expedici Tatra kolem světa, jenž v roce 1987 vyrazila kolem světa z tehdejší komunistické CSSR a vrátila se po 37 měsících v dubnu 1990 do popřevratové CSFR.
FB event: ODKAZ

More details

150,00 Kč

More info

Marek Havlíček a Petr Holeček plánují převzít tuto pomyslnou pochodeň a vydat se, jak říkají, na zatím největší expedici kolem světa všech dob.
V rámci přednášky se s námi Marek a Petr podělí nejen o své vychytávky a zkušeností v rámci příprav s cestou kolem světa, ale i o své příběhy a nezdary z cest předchozích.
Vstup na akci dobrovolný. Avšak zakoupením rezervace, přispíváte ke kvalitními programu v Paralelní Polis. Akce začne v 18:30 neformálním posezením v naší kavárně, kde představíme projekt Crypto Trucků. Samotná přednáška pak začne od 19:00.
CRYPTO TRUCK je projekt s cílem přinést do Afriky a celého světa nejnovější technologie a myšlenky udržitelného rozvoje, vztahu k naší planetě, ale také kryptoanarchie, digitální svobody, decentralizace a možností paralelní společnosti. Pojďte do toho s námi nebo nás podpořte a staňte se tak součástí tohoto neuveritelneho příběhu.